Rozvrh

Milá jogínko, milý jogíne,
než si rezervuješ místo věnuj čas podmínkám, za jakých můžeme cvičit. Vytvořením rezervace dáváš čestné prohlášení o splnění níže uvedeného.

  • Osoba, která vstupuje a pobývá v prostoru provozovny se musí prokázat očkovacím průkazem proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID , za podmínky, že uplynulo nejméně14 dní od dokončeného očkovacího schématu
  • NEBO
  • prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV- 2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.
Výjimka z výše uvedeného: děti do 12 let, rozočkované osoby s platným antigenním či PCR testem. Přičemž antigenní test nesmí být starší 24 hodin, PCR test nesmí být starší 72 hodin. Šatny a sprchy jsou veřejnosti nepřístupné pro převlékání či sprchování. Jejich prostor je však možné použít pro uložení tašek či venkovní obuvi, přičemž je nutné v prostoru šatny setrvat co nejkratší možnou dobu. Vzhledem k stále platným hygienickým restrikcím žádáme klienty o používání vlastních pomůcek (jógamatka, deka atp.).

Storno podmínky: u ranních lekcí min. 12 hodin předem, u večerních lekcí min. 2 hodiny předem.

Děkujeme.


Zrušit rezervaci