Milé jogínky a milí jogíni, VRACÍME SE DO STUDIA !

Po měsících restrikcí máme možnost se opět scházet při společných lekcích. Má to však jistá pravidla, která nám ukládá hygienická správa. Předem děkujeme za jejich důsledné dodržování.

  • Osoba, která vstupuje a pobývá v prostoru provozovny se musí prokázat očkovacím průkazem proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID , za podmínky, že uplynulo nejméně14 dní od dokončeného očkovacího schématu
  • NEBO
  • prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV- 2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

Výjimka z výše uvedeného

  • děti do 12 let
  • rozočkované osoby s platným antigenním či PCR  testem. Přičemž antigenní test nesmí být starší 24 hodin, PCR test nesmí být starší 72 hodin. 
  • Šatny a sprchy jsou veřejnosti nepřístupné pro převlékání či sprchování. Jejich prostor je však možné použít pro uložení tašek či venkovní obuvi, přičemž je nutné v prostoru šatny setrvat co nejkratší možnou dobu.
  • Vzhledem k stále platným hygienickým restrikcím žádáme klienty o používání vlastních pomůcek (jógamatka, deka atp.).

Z důvodu omezení kapacity využitelných míst je REZERVACE na lekci DOPORUČENA. Nebudeme schopny  přijmout do lekce více lidí než povolují aktuálně platné limity.

Pro všechny, kteří se z jakýchkoli důvodů nemohou dostavit  do studia opět spouštíme on-line lekce. Rezervace na tyto lekce taktéž možno provést na našem rezervačním portálu.

Brzy na viděnou,

Silvie & Verča


                 Neb jak řekl jeden moudrý učitel jógy. "Jaká jóga je nejtěžší? Ta pravidelná!". 

 

Děkujeme za  podporu, váš

Yoga Prana Team