Olesy vavrinčíková

Co pro Tebe znamená jóga? Jóga je život. Je to nekonečné bilancování mezi nádechem a vydechem... 

Jak a kdy Ti vstoupila do života? Vždy tady byla a čekala až já dokážu otevřít mysl a srdce. A stalo se,  jedného dne jsem se rozhodla že chci převzít plnou zodpovědnost za svůj život. To vnitřní rozhodnutí i přivolalo jógu a vše co k ní patří do mého života... 

 Oblíbená pozice? Dlouho jsem přemýšlela nad tím jestli mám takovou oblíbenou pozici, která by mě lákala nejvíc... A ano mám! Šavasánu! A hlavně po dobře odvedené práci! 

 Preferovaný styl ?Každý styl je dobrý, jestli je v správném místě a v správný čas. Večer pátek si neumím představit poweryogu, a zas na začátku týdne super zahřat tělo a pořádně si zacvičit! Osobně si myslím, že vyhoda hatha jógy v skupinovém cvičení  je v tom, že dokáže se přizpůsobit každému. Pro otrlé sportovce je zas báječná aštanga nebo power vyniasa jóga. 

 Oblíbená barva? Bílá  

Milované jídlo? Čerstvé ovoce ze  zahrádky. 

 Tři knihy, ke kterým se v životě vracíš? Četla jsem kdysi hodně... Dnes jsem raději na procházce v lese. Raději poznávám i prožívám všechno tady a teď a osobně... Ale jestli mám vybrat jednu nebo dvě knihy, které byli zlomový v mém životě. Tak to jednoznačně je "Jíst. Meditovat. Milovat" od Elizabeth Gilbert. A první dvě knihy z sérii "Zvonici cedry Ruska. Anastasia" od Vladimíra Megre. 

 Co Ti dělá radost a na co se v nejbližší době těšíš?Hlavním zdrojem radosti jsem já sama.  A když vynechám ty ezokecy, tak nejvíc radosti mi do života přináší moje rodina a náš pes Čarlie. Těším se na Vánoce, kdy můžeme víc času trávit spolu.